INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

15.05.2022

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu poniedziałku do soboty od godz. 17.00. Nabożeństwo majowe w tygodniu o godz. 17.40. W piątek o 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia a po niej Nabożeństwo majowe.
  • Sprawy gospodarcze:

– Dziękuję za prace w lesie: Andrzej i Dominik Drewniak, Dawid Kozak, Jan Polis, Maria Polis, Jerzy Waloszczyński, Henryk Nawrot, Władysław Grzeliński, Henryk Kiepura, Mirosław Ślusarczyk, Marcin Kasprzak, Zbigniew Kemuś, Jakub Szymocha,

Henryk Cebula, Sylwester i Aneta Frydrych, Zdzisław Nowak, Dariusz Hyra, Albin

Kałmuk, Piotr Kochel, Tomasz Kiepura, Sośniak Zygmunt, Kazimierz Mazik.

Można samo wyrobem zakupić drewno opałowe w lesie. Zainteresowane osoby proszę o kontakt.

• Dziękuję bardzo rodzicom dzieci rocznicowych za sprzątanie kościoła, porządki na zewnątrz oraz dekorację kwiatową. Na przyszłą sobotę zapraszam do sprzątania: Aneta Wachowska, Renata Luzar, Joanna Kudła, Elżbieta Paruzel.