INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

28.02.2021

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty włącznie o godz. 16.00.
  2. W piątek o godz. 16.30 Droga Krzyżowa, a w niedziele po sumie Gorzkie Żale.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 9.30 spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii świętej.
  4. W tym tygodniu przypada:

– I czwartek miesiąca; modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.

– I piątek miesiąca. Chorych i starszych parafian z Komunią świętą odwiedzam

tylko na podstawie wcześniejszego zaproszenia. Spowiedź święta od godz.

– I sobota miesiąca. Msza święta w intencji Żywego Różańca z modlitwami I

sobotnimi o godz. 8.00

• Sprawy gospodarcze:

Można w piątki i niedziele oglądać transmisje on-line z naszego kościoła

Dziękuję:

– za prace w lesie: Bonifacy Połacik, Henryk Cebula, Halina Goł-Olczyk, Jakub Szymocha, Mateusz Kotas

– za udostępnienie pola na składowanie drewna Ginterowi Grunt

– za demontaż namiotu: Henryk Kotas, Andrzej Mizera, Marek Kiepura, Zbigniew Kotas, Marek Bogacz, Henryk Janic, Przemysław Janic, Zbigniew Myśliński, Tomasz Janic

– za ofiary składane na cele remontowe

W poniedziałek została zdemontowana nastawa ołtarzowa i zabrana do pracowni konserwatorskiej. Czas wykonania renowacji to około dwa miesiące.

W sobotę odebrałem z renowacji stacje drogi krzyżowej. Koszt odnowienia obrazów pasyjnych to 2130 zł.

Można samowyrobem pozyskać drewno opałowe z lasu (wierzchołki i gałęzie), zainteresowane osoby proszę o kontakt z p. Michałem Majem.

Dziękuję bardzo osobom które wczoraj posprzątały kościół i wymieniły kwiaty: Jolanta Ogrodnik, Karolina Grzyb, Monika Mrowiec, Joanna Żurek. Na przyszłą sobotę zapraszam: Sabina Pawełczak, Aurelia Kucińska, Anna Debudej, Jadwiga Kemuś