Parafia rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Złochowicach

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

14.04.2024

1. Adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku za wyjątkiem wtorku o godz. 16.00. We wtorek Msza święta o godz. 8.00.
  • W czwartek po Mszy świętej wyjdziemy z procesją błagalną do krzyża misyjnego przy kościele modląc się o urodzaje.
  • Próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w poniedziałek i środę o godz. 17.30.
  • Dziękuję:

– Zbyszkowi Pęcherzowi za udrożnienie rynny na budynku gospodarczym

– rodzinom: Myślińskich i Sośniaków za uporządkowanie i udekorowanie krzyża przy tzw. rogatce

W lesie można nabyć drewno opałowe

• Pod chórem na stoliku znajdują się koperty z deklaracjami modlitwy o powołania, potrzebnych jest 15 osób które zadeklarują codzienną modlitwę Pod Twoja Obronę przez cały rok w intencji powołań. Wypełnioną deklarację która jest w kopercie trzeba odesłać na adres zwrotny.

Dziękuję bardzo osobom które w sobotę posprzątały kościół i złożyły ofiarę: Jolanta Janas, Anna Polis, Marta Karkowska, Alicja Telęga, Malwina Ranoszek. Na przyszłą sobotę zapraszam do sprzątania kościoła: Renata Borecka, Lidia Izydorczyk, Ewelina Miłosierna, Monika Rogala, Kinga Janas.