Parafia rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Złochowicach

ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

07.04.2024

1. Dzisiaj o godzinie 15.00 nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, wtorek, i piątek o godzinie 16.00
  • Próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w środę o godz. 16.00.
  • Parafialną Radę Duszpasterską zapraszam na spotkanie w środę na godzinę 18.00.
  • 10 kwietnia (środa) w remizie O.S.P. Złochowice o godz. 19.15 odbędzie się zebranie wiejskie.
  • W czwartek na godzinę 19.30 zapraszam na Mszę świętą z różańcem zakończone Apelem Jasnogórskim w intencji dobrego przygotowania i duchowych owoców peregrynacji Matki Bożej w naszej parafii.

Dziękuję bardzo osobom które w piątek posprzątały kościół i złożyły ofiarę: Małgorzata Kowalik, Marzena Psuj, Irena Kiepura, Paulina Konieczna. Dziękuję nowożeńcom: Małgorzacie zd. Ciapa i Dorianowi Shera za piękną dekorację kwiatową kościoła. Dziękuję Izabeli Zając i Markowi Gaborskiemu za demontaż dekoracji wielkanocnej. Na przyszłą sobotę zapraszam: Ewa Kałmuk, Bożena Izydorczyk, Dorota Sośniak, Jolanta Mazik.