INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

22.11.2020

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty; od 16.15 do 16.45

Na placu przed kaplicą może przebywać dowolna ilość osób z zachowaniem przepisów sanitarnych to jest zasłonięciem ust i nosa oraz zachowaniem odpowiednich odległości od siebie.

Zapraszam do oglądania transmisji Mszy świętych z naszej kaplicy. Podobnie jak wiosną możemy wejść przez internetową stronę parafii lub na yutube wpisujemy parafia zlochowice na żywo.

2. Dziękuję:

– za prace w lesie: Andrzej Mizera, Henryk Cebula, Andrzej Kałmuk, Władysław Grzeliński, Michał Maj, Jan Polis, Bonifacy Połacik, Jan Go, Przemysław Go, Andrzej Drewniak, Dominik Drewniak, Dawid Drewniak

Trwają prace w lesie. Jeżeli ktoś chciałby pomóc w pomiarach drewna lub w zrywce to proszę o kontakt z p. Henrykiem Cebulą lub p. Michałem Majem.

– za podłączenie oświetlenia budynku gospodarczego Zbyszkowi Kochlowi

Tynkowanie kościoła powinno zakończyć się około najbliższej środy

3. Dziękuję za posprzątanie kaplicy oraz złożoną ofiarę: Barbara Praszczyk, Bożena Radka, Danuta Radka, Monika Radka. Na przyszłą sobotę zapraszam: Pamuła Urszula, Płuska Piotr, Polak Monika, Mazurkiewicz Jolanta