INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

09.05.2021

1. W tym tygodniu przypadają dni modlitw o urodzaje, związku z tym od poniedziałku do środy:

17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.30 – Nabożeństwo majowe z procesją błagalną do krzyża misyjnego

18.00 – Msza święta

• W czwartek Dzień Fatimski o godzinie 17.00 różaniec a po nim nabożeństwo majowe
  • W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godzinie 9.30 rocznica I Komunii świętej dla dzieci z klasy IV. Próby dla nich w poniedziałek i środę o godz. 16.00.
  • W środę na godz. 18.45 zapraszam młodzież z klas I i II szkoły ponadpodstawowej na  spotkanie organizacyjne przed bierzmowaniem.
  • Dziękuję:

–  za pracę na cmentarzu: Andrzejowi Mizerze, Andrzejowi i  Dawidowi

Drewniakom i wielu innym osobom.

– Zbyszkowi Pęcherzowi za prace transportowe

– Tomaszowi Janicowi za wywóz śmieci

– Zbyszkowi Buremu za wykonanie uchwytów do lamp

– za demontaż namiotu: Henryk Janic, Henryk Kotas, Jacek Sroka,

Zbyszek Kotas, Marek Kiepura, Kamil Konieczko, Tomasz Janic

• Dziękuję rodzicom dzieci I komunijnych za prace porządkowe wewnątrz i na zewnątrz kościoła oraz na podwórzu przy budynkach parafialnych. Rodzice tych dzieci złożyli w darze dla parafii białą kapę tj. szatę liturgiczną oraz wykonali stelaż który będzie służył do ustawienia dekoracji w kościele.