Intencje Mszalne od 22 STYCZNIA do 29 STYCZNIA 2023

III NIEDZIELA ZWYKŁA 22 STYCZNIA

800 + Janusza SOŚNIAKA z rodzicami i rodzeństwem, Stanisławę, Józefa KOTAS z rodzicami i rodzeństwem

930 + Bożenę POLAŃSKĄ w 20 rocznicę śmierci – od sióstr

1130 W INTENCJI JAKUBA W 10 ROCZNICĘ URODZIN

*******************************************************************************

PONIEDZIAŁEK 23 STYCZNIA

1700 + Teresę WALOSZCZYŃSKĄ – od rodz. Wąsińskich

1730 O ŁASKĘ ZDROWIA DLA HENRYKA

********************************************************************************

WTOREK 24 STYCZNIA

1700 + Stanisławę CZERNIA w 8 r. śm

ŚRODA 25 STYCZNIA

1700 + Janinę, Antoniego CHYRA z dziećmi

CZWARTEK 26 STYCZNIA

1700 + Janusza SOŚNIAKA – od chrześnicy Agnieszki z rodz.

PIĄTEK 27 STYCZNIA

1700 + Janinę w 8 r. śm., z mężem Józefem i synem Sławomirem GLOC

1730 + Janusza GRZELIŃSKIEGO – od rodz. Paciepników

SOBOTA 28 STYCZNIA

1700 ZA ZMARŁYCH:

+ Stanisławę CENDAL – od uczestników pogrzebu, + Rafała KIEPURĘ – od uczestników pogrzebu, + Jana SOŚNIAKA – od uczestników pogrzebu, + Damazego MARZEC – od uczestników pogrzebu, + Aleksandrę ŚLUSARCZYK – od uczestników pogrzebu, + Annę BRODZIAK – od uczestników pogrzebu, + Barbarę KONIECZKO – od uczestników pogrzebu, + Genowefę ŻUREK – od uczestników pogrzebu, + Sławomira w 8 r. śm., Leszka JANASÓW, Zygmunta ŚLUSARCZYKA z rodzicami i teściami, + Kazimierę, Kazimierza MŁYŃCZYK, + Czesława BOGACZA – od swatki Genowefy z rodz., + Władysławę, Wacława ŻUREK z rodzicami, Józefa KAŁMUK, + Grzegorza NAWROTA – od rodz. Praskich i Kiepurów, + Marka KIEPURĘ – od rodz. Czapnik, + Zofię MACHERZYŃSKĄ – od Lilii z rodz., + Zofię KIEPURA – od Zarządu Powiatowego P.S.L. w Kłobucku, + Janusza BUGAJA – od wujka Ludwika z rodz., + Zdzisława CEGLARZA – od syna Artura z wnuczkiem Franciszkiem, + Jana CZYŻA – od chrześniaka Leszka z rodz., + Halinę GOŁ – od wnuka Patryka z rodz.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 29 STYCZNIA

800 + Władysławę w r. śm., Mariana MAZIK z rodzicami i teściami