INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

11.04.2021

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty o godz. 16.00
  2. Dzisiaj o godzinie 15.00 w naszym kościele nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  • Caritas naszej Archidiecezji zwraca się do nas z prośbą o przeprowadzenie zbiórki ofiar na kuchnię św. Józefa którą buduje Caritas w Częstochowie. Zbiórka zostanie przeprowadzona w naszym kościele w przyszłą niedzielę. Na stoliku z prasą są wyłożone także koperty z szczegółowym opisem tej inicjatywy a także z przekazem bankowym.
  • Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 9.30 spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do przyjęcia I Komunii świętej.
  • Przypominam że w przedsionku zakrystii są dostępne: woda święcona oraz maseczki które można sobie zabrać.
  • Dziękuję Zbyszkowi Pęcherzowi za rozładunek palet z kamieniem na posadzkę.

7. Dziękuję bardzo osobom które w sobotę posprzątały kościół i złożyły ofiarę: Zając Barbara, Kamila Kiepura-Olczyk, Monika Drzazga, Kochel Elżbieta. Dziękuję za troskę o groby księży znajdujące się na naszym cmentarzu. Na przyszłą sobotę zapraszam do sprzątania: Chyra Beata, Chyra Lidia, Szelągowska Anna, Owczarek Ilona.