INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA ZWYKŁA

24.01.2021

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty włącznie o godz. 16.00.
  • Przypominam że dzisiaj możemy złożyć ofiarę do puszki  dla poszkodowanych wskutek trzęsienia ziemi w Chorwacji. Bóg zapłać za ofiary.
  • Dziękuję mieszkańcom ulic: Wesołej, Leśnej i Topolowej za obecność na Mszy świętej i złożone ofiary kolędowe.
  • Sprawy gospodarcze:

Dziękuję za:

– prace w lesie: Michał Maj, Henryk Cebula, Bonifacy Połacik, Andrzej, Dawid,

Dominik Drewniak

– prace elektryczne w kościele: Adrian i Marek Uryć

– modernizację rekuperacji: Marcin Kistela

– za złożone ofiary kolędowe

Informuję że ofiar kolędowych spłaciliśmy dług 15 000 zł u jednego z naszych wierzycieli, u innego wierzyciela pozostał dług 35 000 zł. Na dzisiaj na koncie parafialnym jest 53 267zł, na koncie Rady Parafialnej 2613 zł.

Można już oglądać transmisje on-line z naszego kościoła

• Dziękuję bardzo osobom które wczoraj posprzątały kościół i złożyły ofiarę: Kochel Betina, Anna Kemuś, Sławuta Halina, Kotas Aneta. Na przyszłą sobotę zapraszam: Lewicka Anna, Konieczna Anna, Mazur Teresa, Gloc Agnieszka