INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

02.08.2020

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty o  godz.17.00
  • W tym tygodniu przypada:

– I czwartek miesiąca oraz Święto Przemienia Pańskiego

– I piątek miesiąca chorych z Komunią świętą odwiedzę od godz. 8.30. spowiedź święta od godz. 17.00

• Dziękuję za ofiary złożone przy poświęceniu pojazdów w sumie złożyliśmy  3382 zł.
  • Bardzo proszę o mądre parkowanie przy kościele i przy drodze na cmentarz, może warto zaparkować na placu O.S.P gdzie jest dużo miejsca. Rolnikom przeżywającym żniwa mówimy: Szczęść Boże
  • Bardzo proszę narzeczonych którzy w tym roku zawierają związek małżeński o kontakt ze mną.

6. Dziękuję za pracę przy remoncie kościoła w tym tygodniu: Ireneusz Kiepura, Przemysław Kiepura, Henryk Kiepura, Tomasz Kiepura, Marek Kudła, Andrzej Kałmuk, Pilarz Tadeusz, Sławuta Mirosław, Andrzej Mizera, Kamil Sroka, Sławomir Łyźniak, Marek Kemuś, Zbigniew Kałmuk, Renata Pilarz, Alicja Maj, Wiesław Mazurkiewicz, Stanisław Radka, Paweł Telęga, Piotr Telęga, Ryszard Rzeźnik, Ludwik Konieczko, Zbigniew Konieczko, Krzysztof Konieczko, Bonifacy Połacik, Jan Czyż, Janusz Czyż, Kamil Konieczko, Sławomir Cendal, Mikołaj Krysiak, Marcin Kasprzak, Przemysław Go, Henryk Cebula, Andrzej Herudziński, Zdzisław Nowak, Zdzisław Macherzyński, Patryk Kałmuk, Mateusz Rzepka, Szymon Rzepka, Kazimierz Mazik, Marek Ciapa, Zbigniew Kędziora, Andrzej Drewniak, Dominik Drewniak, Marek Gaborski, Radosław Zając, Krzysztof Zając, Zbigniew Kochel, Andrzej Gloc, Marek Uryć, Adrian Uryć. Niektórzy z w/w osób byli kilka dni w pracy.

Pracę rozpoczynamy od każdego dnia od godz. 8.00. Jeszcze jest trochę pracy przygotowawczej do wykonania, polegającej na zdjęciu starego tynku który jest luźny. Zapraszam tych którzy jeszcze nie byli w pracy. Jeżeli ktoś posiada młot elektryczny to proszę zabrać.

Dziękuję za złożone ofiary na prace remontowe: 200 zł, 300 zł, 500 zł.

7. Dziękuję bardzo osobom które w piątek posprzątały kaplicę i złożyły ofiarę: Sroka Dorota, Kałmuk Dorota, Kluba Dorota, Sroka Maria. Na przyszły tydzień zapraszam: Jolanta Krysiak, Danuta Macherzyńska, Magda Macherzyńska, Edyta Desperak.