INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

18.10.2020

1. W związku w nowymi zasadami bezpieczeństwa sanitarnego przypominam że w kaplicy obowiązuje limit osób według metrażu i wynosi on 8 osób. Ks. Arcybiskup Metropolita Częstochowski wydał rozporządzenie w którym możemy przeczytać między innymi o dyspensie od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej, czy uroczystości Wszystkich Świętych w tym roku nie będzie tradycyjnej procesji po cmentarzu i Mszy świętej na cmentarzu. Szczegóły uroczystości Wszystkich Świętych podam w przyszłą niedzielę. Całość dokumentu możemy przeczytać na internetowej stronie archidiecezji, a także stronie parafii.
  • W ubiegłą niedzielę na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia złożyliśmy w sumie 250 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  • Różaniec święty od poniedziałku do soboty różaniec o godzinie 16.30 a

w niedzielę bezpośrednio po sumie. Serdecznie zapraszam do modlitwy

dzieci młodzież i dorosłych. Z tyłu kaplicy są wyłożone na których można

zapisywać naszych zmarłych na modlitwę wypominkową.

• Sprawy gospodarcze: po rozmowie z firmą wykonującą tynki otrzymałem informacje że po 25 października powinni rozpocząć pracę w naszym kościele. Dziękuję za ofiary składane na cele remontowe.
  • Dziękuję za posprzątanie kaplicy oraz wymianę kwiatów i zakup środków czystości: Dobosz Jadwiga, Jaruga Angelika, Renata Kałmuk, Nocoń Małgorzata. Na przyszłą sobotę zapraszam do sprzątania kaplicy: Kulig Roksana, Kopacz Magdalena, Błasik Żaklina, Kasprzak Marzena