INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

03.05.2020

1. Kościół otwarty każdego dnia od 8.00 do 18.30. Zapraszam do indywidualnej modlitwy i Adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja Najświętszego Sakramentu: od poniedziałku do soboty włącznie od godziny 17.00 do 18.00.

2. Od poniedziałku 20 kwietnia w naszym kościele w czasie nabożeństw może przebywać 17 osób.

3. Nabożeństwo majowe w dzień powszedni będziemy odprawiać po Mszy świętej o godzinie 8.00, a w niedzielę po sumie.

4. W ubiegłym tygodniu zmarł emerytowany Dyrektor Szkoły Podstawowej w Złochowicach Stefan Biś. Za zmarłego Stefana będą odprawione Msze święte w Złochowicach: w najbliższą sobotę o godz.8.00 z intencji mieszkańców Złochowic oraz od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników S.P. w Złochowicach ta intencja będzie odprawiona kiedy szkoła zacznie normalnie funkcjonować termin podam później do wiadomości.

5. Brać Strażacką zapraszam na Mszę świętą w ich intencji na przyszłą niedzielę 10 maja o godzinie 11.30

6. Dziękuję za prace na podwórzu: Andrzej Mizera, Ryszard Wróbel, Wiesław Habrowski

7. Dziękuję bardzo osobom które w sobotę posprzątały kościół i złożyły ofiarę: Tasarz Wiesława, Ciapa Ilona, Kmieć Dorota, Janik Małgorzata. Na przyszłą sobotę zapraszam: Jolanta Krysiak, Aleksandra Krysiak, Lidia Kotowicz, Barbara Świtała

+ WŁADYSŁAWA NOWAK