INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

12.04.2020

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA TRANSMISJI NABOŻEŃSTW Z NASZEGO KOŚCIOŁA W INTERNECIE. ABY OBEJRZEĆ TRANSMISJĘ NALEŻY WEJŚĆ NA STRONĘ PARAFII (parafiazlochowice.pl) W ZAKŁADKĘ „TRANSMISJA NA ŻYWO”.

Kościół otwarty każdego dnia od 8.00 do 17.30. Zapraszam do indywidualnej modlitwy i Adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 16.30.

Komunię świętą można przyjąć poza Mszą świętą w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego oraz w II Dzień Świąt Paschalnych po Mszach świętych tj. o godzinach 8.50,10.20, 12.20 oraz po zakończeniu Adoracji Najświętszego Sakramentu godz. 16.30. Przypominam aby wcześniej pobożnie wysłuchać transmisji Mszy świętej. Zachowujemy zasadę która mówi obecności 5 osób w kościele.

Dziękuję za ofiary składane na kościół w ubiegłym tygodniu otrzymałem: jedną ofiarę 600 zł, jedną 300 zł, trzy ofiary po 200 zł, jedna100 zł, dziękuję za wszelkie datki które składacie do koszyczka pod chórem. Dziękuję za wszelkie podarki.

Dziękuję bardzo osobom które w sobotę posprzątały kościół i złożyły ofiarę: Anna Kopacz, Ewa Nogalska, Zbigniew Jeziorski, Renata Go, Grażyna Polis, Iza Zając. Na przyszłą sobotę zapraszam: Kotas Aneta, Jadwiga Cebula, Mizera Maria, Cieleban Aneta.